خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

تبلیغات متنی

آموزش برجسته کردن لب با ارایش ۳ عدد

101 ۰۸ مهر ۱۳۹۵ آرایش زنان خانه » آرایش زنان » آموزش برجسته کردن لب با ارایش ۳ عدد همیار تک لایو

برای برجسته کردن لب ها فشردن قسمت وسط لب پایین ( مثلا گذاشتن نگین ) سبب پرتر شدن لب شما خواهد شد. خط لب یکی از مهمترین نکات برای برجسته شدن لب است .

آموزش برجسته کردن لب با ارایش یکی از اموزشهایی است که همه خانم ها و دختران دوست دارند ان را یاد بگیرند. لب درشت و برجسته زیبایی هر زنی را دو چندان میکند. بنابراین چه خوب است که ما بتوانیم برای مهمانی و عروسی به لب هایمان زیبایی خاصی ببخشیم.

آموزش برجسته کردن لب با ارایش

به گزارش بخش زیبایی سایت تفریحی تک لایو برای برجسته کردن لب ها فشردن قسمت وسط لب پایین ( مثلا گذاشتن نگین ) سبب پرتر شدن لب شما خواهد شد. خط لب یکی از مهمترین نکات برای برجسته شدن لب است . اگر میخواهید لب های شما پر و حجیم به نظر برسد ، اطراف لب خود لایه ی نازکی با خط لب بکشید سعی کنید فاصله ی این خط با لب شما در حد میلیمتر باشد. وقتی با مداد خط را کشید با همان مداد داخل لب خود را پرکنید لب شما بزرگتر جلوه داده می شود .

یک ترفند دیگر برای برجسته کردن لب اینست که از رژلب هایی که رنگ لب هستند و به عبارتی رنگ ندارند برای پر کردن لب استفاده کنید و از رژ لب های تیره استفاده نکنید . رژ های تیره باعث می شوند که لب کوچکتر به نظر برسند.

پیشنهاد تک لایو : ۳۰ مدل موی گوجه ای و مدل موی دخترونه ساده

استفاده از براق کننده باعث می شود که لب ها پر تر به نظر بیایند.پس برای پر نشان دادن لب از رژ رنگ روشن براق کننده برای لب پایین استفاده کنید.

آموزش تصویری برجسته کردن لب با ارایش

در دو تصویر زیر و تصویر بالا به صورت تصویری ارایش لب را به شما اموزش داده ایم :

آموزش برجسته کردن لب با ارایش

آموزش برجسته کردن لب با ارایش

آموزش برجسته کردن لب با ارایش

آموزش برجسته کردن لب با ارایش

کپی ممنوع

 

حجیم کردن لب ,حجیم کردن لب با آرایش , حجیم کردن لب بدون عمل , برجسته کردن لب , برجسته کردن لب بدون عمل, برجسته کردن لب با ارایش , آموزش حجیم کردن لب با آرایش, آموزش حجیم کردن لب بدون عمل ,   آموزش برجسته کردن لب

# # # # # # # # # #

نظرات