شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با سرگرمی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آموزش دانلود از گوگل مارکت آموزش دانلود از گوگل پلی اندروید 5.1 بوی دهان جوک جدید حکایت طنز داستان طنز داستان طنز جالب داستان طنز جالب و خواندنی داستان طنز خواندنی داستان طنز زیبا داستان طنز کوتاه داستان کوتاه خواندنی داستان کوتاه طنز شبکه اجتماعی طنز عکس بچه عکس بچه خوشگل عکس بچه ناز عکس بچه ها عکس بچه های بامزه عکس بچه های خوش تیپ عکس بچه های خوشگل عکس بچه کوچولو عکس نی نی عکس نی نی تپل عکس نی نی های جیگر عکس نی نی های ناز عکس نی نی کوچولو میانبرهای کیبورد

طرز تهیه مربای گلابی خوشمزه و خوشطعم

خانه » سرگرمی » طرز تهیه مربای گلابی خوشمزه و خوشطعم

در مرحله اول برای تهیه مربای گلابی آنها را حسابی بشویید. سپس پوستش را بکنید . اکنون به شکل دلخواه خرد کنید. میتوانید انها را حلقه حلقه کنید یا مکعب مکعب کنید یا هر شکل دیگری که خودتان دوست دارید.

مربای گلابی یکی از خوشمزه ترین مرباهاست که میتوانید برای صبحانه از آن استفاده کنید . طعم مربای گلابی خاص است . به همین دلیل بسیاری افراد عاشق آن هستند. بنابراین ما در این بخش از سایت تفریحی تک لایو تصمیم گرفتیم طرز تهیه مربای گلابی خوشمزه را برایتان بیان کنیم . امیدواریم آن را در منزل تهیه کنید و از ان خوشتان بیاید.

حتی میتواند به عنوان عصرانه یا یک شام سبک از این مربا استفاده کنید.

مواد لازم برای تهیه مربای گلابی

شکر ۸۰۰ گرم

گلابی ۱ کیلوگرم

آب مقداری

سرکه ۱/۳ پیمانه

زعفران سائیده شده ۱/۲ قاشق چایخوری

گلاب  ۳ قاشق سوپخوری

آب لیموی تازه ۳ قاشق سوپخوری

طرز تهیه مربای گلابی

طرز تهیه مربای گلابی

طرز تهیه مربای گلابی خوشمزه

در مرحله اول برای تهیه مربای گلابی ( طرز تهیه مربای گلابی ) آنها را حسابی بشویید. سپس پوستش را بکنید . اکنون به شکل دلخواه خرد کنید. میتوانید انها را حلقه حلقه کنید یا مکعب مکعب کنید یا هر شکل دیگری که خودتان دوست دارید.

به گزارش سایت تفریحی تک لایو در مرحله بعدی باید این گلابی های خرشد شده را  در مقداری آب و سرکه بیاندازید. این کار از سیاه شدن گلابی ها جلوگیری میکند. بعد از مدتی آنها را بیرون آورده و در ظرف لعابی بریزید.

خب در مرحله بعدی روی آنها آب بریزید ، بطوری که سطح گلابیها را  آب بپوشاند.

سپس ظرف تان را روی حرارت قرار  بدهید و منتظر بمانید تا گلابی ها بپزند. باید توجه داشته باشیم که نباید گلابی ها له شود.

پیشنهاد : آموزش برجسته کردن لب با ارایش ۳ عدد

پس از پخته شدن گلابی ها را در صافی بیندازید تا ابش برود.

خب در مرحله بعدی برای تهیه مربای گلابی شکر و زعفران را به آب گلابی اضافه کنید تا چند جوش بزند و شربت تقریباً قوام بیاید. در مرحله بعد شربت را صاف  بکنید.

در قسمت اخر هم گلابی ها و آب لیمو را به شربت اضافه کنید و روی حرارت بگذارید . منتظر بمانید تا شربت کاملا قوام بیاید. اکنون گلاب را اضافه کنید و وقتیکه چند جوش زد از روی حرارت بر دارید.


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

اس ام اس تولد امام رضا

اس ام اس تولد امام رضا ع جدید و زیبا

چند داستان طنز کوتاه و جدید و خواندنی

پروانه‌ای که زندگی را به کام این دختر زهر کرد

کشف گونه های جدیدی از یک دایناسور شاخدار

پربازدید های سرگرمی

نظرات شما